BAŞKANDAN

Mersin’de turizm sektöründe nadir iş yapan firmalardan biri olarak, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru seçimler yaparak yıldızı parlayan firmamız ilk başladığı günden bu güne dek şevkle çalışarak müşterilerine kaliteli ve zamanında iş teslim eden, teknoloji ve deneyimle yapılara profesyonel çözümler sunan, yenilikçi fikirlerin ve modern yapıların adresi olmuştur.

Ayrıca tamamladığı projelerini yurt dışındaki temsilcilikleri kanalı ile tanıtan ve pazarlama imkanı bulan şirketimiz tüm balkan ülkeleri , Avrupa, Kırgızistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Özbekistan’dan müşteriler ülkemize kanalize ederek tüm Mersin’i ve projelerini tanıtarak satışını başarı ile gerçekleştirmektedir. Sinan İnşaat tamamladığı yatırım projeleri ile başta ülkemizin ve sonrada Mersinimizin turizm gelirlerinin artmasına ve bu sektörün Mersin ekonomisinde ivme kazanmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Firmamızın hedefi, referanslarını genişleterek uzmanlık alanında büyümek, gelişmek ve yurt dışında bir çok ülkede iş potansiyelini arttırarak ülke ekonomisine daha çok katkıda bulunmaktır.

Sinan İnşaat’ ı bu günkü başarısına ulaştıran felsefe; müşteri memnuniyetinin sağlanması için kaliteli ve zamanında iş teslim etme, profesyonel mükemmellik, deneyim, güven ve takım çalışması ile ben değil biz sloganını özümsemesidir.
Bu güne ulaşmamızı sağlayan ve daha ileri hedefler için bizimle çalışan, destek veren tüm çalışma arkadaşlarıma ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunarım.

Kaliteli Hizmet Anlayışı